2017-05-19   Hasik i Partnerzy w gronie liderów ochrony własności intelektualnej

Rankingi te są tworzone w oparciu rozmowy z klientami, co najlepiej świadczy o ich wiarygodności.

Jesteśmy szczególnie dumni z wyróżnień indywidualnych dla partnerów kancelarii: Daniela Hasika (srebro w kategorii „Dochodzenie praw i postępowanie sporne rankingu” WTR 1000) oraz Eryka Rheimsa (wyróżniony w aż dwóch kategoriach: „Dochodzenie praw i postępowanie sporne” oraz „Zwalczanie towarów podrabianych”).

W uzasadnieniach wyróżnień można było przeczytać, że kancelaria Hasik i Partnerzy „ma szeroką ławkę wybitnie doświadczonych prawników” i jest znana z prowadzenia „skomplikowanych spraw sądowych i porażająco skutecznego dochodzenia roszczeń”, co przyciąga uwagę globalnych marek (WTR 1000).

Mec. Daniel Hasik został określony jako „wybitny prawnik” (Legal500) oraz „wysokiej jakości doświadczony specjalista” (WTR1000), zaś mec. Eryk Rheims został zauważony ze względu na swoją wielojęzyczność (posługuje się biegle językiem angielskim i francuskim) oraz „wysoki profesjonalizm” (Legal 500). Dodatkowo, według autorów rankingu WTR 1000, jego obecność oznacza „złą informację dla naruszycieli praw”.

U mec. Anny Kruszewskiej twórcy rankingu dostrzegli zaś talent do prowadzenia postępowań sądowych (Legal 500).

Nagrody i wyróżnienia nie tylko cieszą, ale także zobowiązują. Będziemy nadal ciężko pracować dla naszych klientów, by także za rok móc cieszyć się z tak dobrych rekomendacji.

http://www.worldtrademarkreview.com/WTR1000/rankings/Detail.aspx?g=ac5c540e-f179-4be5-9915-332d54d033dc

http://www.legal500.com/c/poland/intellectual-property